Rezervovat
menu

Je nás 23 a makáme na tom s vámi.

TÝM
Alča

Jsem Alice, šílená, energetická, usměvavá, striktní. Chci toho udělat mnoho! Jedno z toho bylo skočit z mostu. Momentálně se hrabu za něčím, co nedokážu ještě úplně konkrétně uchopit, ale chci aby po mě něco zůstalo, něco, co okolí ocení a já budu na sebe pyšná a moji rodiče taky! Skok už mám za sebou a zbytek splněných snů je na dlouhou dobu, kráčím pomalu, ale jistě!

Ráda vzpomínám na USA, naprosto jiná krajina než v Evropě. Mezi nejoblíbenější místa, ale patří naše chata na Vysočině, místo, kde jsem strávila dětství, místo kde jsem sama sebou, nikdo se nezajímá o to jak vypadám, co dělám a kdo jsem.

V GYMu mám TRX, dále vedu kruhový trénink, na paddleboardech workout a jógu. Brala jsem to jako další seberozvoj a s první šancí mít na TRX lekci se zvětšovalo moje spektrum, specializace a láska k tomuto náčiní.

Alča cvičí

TRX
Anet

Jsem Aneta, pozitivní, přátelská, cílevědomá i chaotická.

Vždycky jsem toho chtěla strašně moc, ať už uběhnout maraton, skočit si z mostu (na laně), nebo vylézt na nějakou opravdu vysokou horu, cestovat. Jednoduše si užívat života i za komfortní zónou, vážit si lidí a věcí kolem sebe. První dvě věci se mi podařily, určitě je chci zopakovat. Maraton už letos v říjnu. Na nějakou pořádně vysokou horu snad v příštích dvou letech vylezu, vlastně to souvisí i s cestováním.

Miluji jídlo všeobecně, sushi, vietnamskou kuchyni, ale i hamburger, pořádnou flákotu masa a samozřejmě sladké! Prostě miluji jídlo.

V gymu mám lekce TRX, Bosu a Insanity. Mimo to ráda běhám, cvičím jógu, zajdu do posilovny. Cvičím už od malička, takže sport beru za součást mého života a na předcvičování mě baví energie, spokojení zákazníci a zkrátka to, že se společně stáváme lepšími!

Denča

Jsem Denisa, coffeelover, fitgirl, nákupní maniačka, princezna a ukecánek. Jsem docela tvrdohlavá, takže když chci do světa, jedu na výlet, když mi něco nedává smysl, tak toho nechám. Co jsem ale tak nějak od vždycky chtěla je mít aktivní nebo tvořivou práci, která za mnou něco, byť i malinkýho na světě/pro lidi zanechá. Ne jen ťukat do tabulek v počítači a pořádně nevědět proč to dělám, ale ohlídnout se a moct říct "tohle je moje práce".

Věřím, že jsem na dobré cestě. Jelikož nejsem moc zručnej typ, tak si to kreativno teď plním díky trénování. Ať už vám zlepším na lekci náladu nebo tam se mnou prostě jen spálíte ty zatracený kalorie či se pak cítíte dobře, pomohla jsem. Vy máte radost, já mám radost z vás a to je ono!

Cvičím jumping a total body workout na x způsobů (i s BOSU). Cvičím, protože mě to přece baví!

Kačí

Jsem Kačí, horal i kavárenský povaleč, snílek i realista.

Chci procestovat svět, bydlet u moře, na horách i ve městě a nejlépe všechno a hned. Jsem žrout i dietář, mám ráda dlouhý snídaně a ještě delší koktejlový večery.

TRX cvičím 7 let, poslední rok v GYM&joy. Při cvičení pomáhám lidem budovat sílu i stabilitu, těhotným odlehčit, poúrazovým rehabilitovat. Cvičení je tu pro všechny když ho děláte správně. Cvičím na principech vývojové kineziologie. Chci tak v těle obnovit vrozené pohybové vzorce a nechat ho tak vzpomenout na to, co kdysi perfektně umělo. Kromě TRX mě baví funkční trénink a kruháč.

Kačka P.

Jsem Katka, perfekcionista, zbrklá a pokorná.

Mám ráda italskou kuchyni a taky cokoliv s mořskými plody – chobotničky a tak. Poprvé jsem ji ochutnala samozřejmě v Itálii a pravidelně se tam za ní vracím. Mám ráda výhledy z Alpských vrcholků.

Vždycky jsem se chtěla jet podívat na olympiádu, (když se mi účast na nich asi už nevydaří). Doufam, že to udělám! Třeba hned tu příští!

Cvičím TRX a Jumping - oba jsou dynamické fitness sporty, u kterých se dá skvěle využít fantazie, dispozice těla a člověk si pořádně zamaká. Sportu se věnuji od dětství a po skončení s estetickou skupinovou gymnastikou jsem neustále hledala sport, který by mě zaujal. K TRX i Jumpingu jsem se tak dostala víceméně náhodou, kdy jsem je šla jen tak vyzkoušet, ale hned na první lekci mě pohltili. Tak jsem se rozhodla potenciál využít a stát se instruktorem.

Kačka cvičí

Jumping, TRX
Kristí

Jsem Kristýna, nekonfliktní, pečlivá, optimistická i naládová.

Mám ráda těstoviny na všechny způsoby a neomezené množství ovoce! Líbí se mi všude, kde jsem byla s těmi správnými lidmi. Ráda se vracím do Chorvatska, okouzlily mě Tatry a od dob vysoké je mi fajn v Brně.

Cvičím Jumping a byla to láska na první skok! První cvičení, které jsem s nadšením dělala pravidelně a dovedlo mě až do pozice instruktorky. Od střední školy jsem chodila téměř denně! Líbila se mi ta energie, skvělá hudba, možnost neustále vymýšlet něco nového a hlavně komunita super lidí, ze kterých vyzařuje radost a potom to cvičení celkově prostě dává smysl.

Chci se naučit minimálně 2 další jazyky a podívat se do filmových ateliérů Harryho Pottera v Londýně. Na jazycích se pracuje a do Londýna bych se ráda podívala příští rok.

Kristí cvičí

Jumping
Kremla

Jsem Michal a nebo prostě Kremla.

Chtěl jsem vždycky žít jako kaskadér, ale nikdy nebudu. Mám strach.

Nejvíc se mi líbí v HW Prints, tam je to fajn a mám rád lasagne a pěkně doma od staré Kremly (to je moje máma).

Cvičím TRX, protože jsem v tom zatraceně dobrej! TRX přišlo prostě na mě a já jsem ho zapálil

Kremla cvičí

Kruhový trénink, TRX
Libuška

Jsem Libuška, miluju pohyb a den bez pohybu není den.

Jsem nutriční terapeutka a radím lidem, jak dobře jíst a cítit se lépe. Jídlo hraje v mém životě jednu z nejdůležitějších rolí. Ráda vařím, zkouším nová jídla/ nové potraviny a hlavně jsem ráda, když potěším svým kulinářstvím ostatní. Oblíbených jídel mám hodně, ale miluji snad vše s hovězím masem. Moje oblíbená kuchyně je řecká a nadchla mě poprvé na Rhodosu. Ráda bych taky navštívila Španělsko a ještě mnoho dalších míst na světě, tak snad se mi to splní.

V GJ navštěvuji většinu lekcí, nejraději mám ale jumping. Každá lekce je jiná a nikdy není stereotypní.
Nadchla mě radost z pohybu a motivace se pořád zlepšovat.

Libuška má na starosti

výživu
Lukáš

Jsem Lukáš, vytrvalý, klidný, veselý, miluji sport a jídlo.

Cvičím jumping. Slyšel jsem, že je to skvělé cvičení, tak jsem to vyzkoušel a už mi to zůstalo. Zapálilo mě na tom hlavně to, že každá hodina je úplně jiná. Je to hodně zábavné a mohu pracovat s hudbou a motivovat ostatní lidi.

Moje nej jídlo je kuřecí steak s grilovanou zeleninou. Miluji zdravou a lehkou kuchyni.
Moc se mi líbilo v Londýně a chtěl bych navštívit USA.

Lukáš cvičí

Jumping
Majda

Jsem Majda, mám ráda sport, jídlo, spánek, čtení a vaření.

Vždycky jsem si říkala, že na sebe budu sakra pyšná, když uběhnu půlmaraton (pro někoho to není moc, ale mně by to stačilo). V létě 2017 jsme si svůj půlmaraton konečně uběhla!

V GYMu cvičím jumping a flowin (občas bosu nebo TRX). Cvičení prostě žeru a to snad jakékoliv. Není nic lepšího než totálně propocený triko. Jumping jsem začala dělat kvůli maturitnímu plesu (aby mi to v šatech sakra slušelo) a od té doby se mě drží.

Jím snad všechno, ale když jsme v restauraci, kde mají něco s krevetkama, tak si dám právě to. Krevety jsou totiž TOP!

Moc se mi líbilo na Bohinjském jezeře ve Slovinsku, tam to bylo magický.

Marťa

Jsem Martina, anděl i ďábel. Cvičím jumping, protože mě strašně baví! Pojďte si to všichni zkusit, je to láska na první jump. Chodila jsem zhruba 2 roky jako klientka a dostala nabídku mít své lekce, tak jsem si udělala kurz a už to bylo. :) Moc mě nadchla představa předat lidem radost z pohybu, kterou při jumpingu zažívám, možnost udělat si lekci dle svých představ, ale také spolupracovat při výběru písniček s klienty, takže si to pak všichni pořádně užijeme!

Grilovaná křídla u Dřevěného orla jsou rozhodně nejlepší jídlo a taky mi moc chutná čerstvá řecká kuchyně, kterou jsem poprvé vyzkoušela na Rhodosu.

Vždycky jsem chtěla skočit bungee jumping a doufám, že si to jednou splním.

Marťa cvičí

Jumping
Simča

Jsem Simona, aktivní, spolehlivá, pozitivní, přátelská a bláznivá.

V životě mám spoustu nápadů, malé i větší cíle. Myslím, že zatím se mi daří postupně je plnit. Všechno má svůj čas.

V gymjoy cvičím jumping, je to úžasný sport, který má rytmus a je plný pozitivní energie. Moje seznámení s jumpingem proběhlo právě v gymjoy, kdy tenkrát ještě sídlil u zastávky Celní. Bylo to v roce 2012, kdy jsem na vysoké měla dlouhé pauzy mezi přednáškami a jelikož jsem hodně aktivní člověk, tak jsem místo vysedávání v knihovnách a studování hledala něco, kde si budu moci "odpočinout". U mě to byla láska na první "poskok"!

Mám ráda asijskou kuchyni, sushi, nudle a Kung pao. Ráda ochutnám mořské plody a baví mě připravovat různé "fit" pokusy, třeba sladký dezert "beanie", ve kterém jsou základem červené fazole. Třeba mořské plody jsem poprvé ochutnala na dovolené v Chorvatsku.

Simča cvičí

Jumping
Sylva

Jsem Sylva, pozitivní a nesmlouvavá.
Chci dělat práci, která mě naplňuje a motivuje. Teď si plním svůj sen v GYMu.

Jako všichni sportovci i já miluju jídlo a když mám hlad, jsem pěkně protivná. Nejraději mám itálii, špagety, pizzu, bylinky. Tu pravou a nejlepší italskou kuchyni jsem ochutnala v Toskánsku.

V gymu jsem začala jako klientka, teď cvičím INSANITY. Je to má srdeční záležitost a dnes už závislost. Člověk to musí vyzkoušet, aby pochopil. Od prvního INSANITY kurzu, který mě nadchnul do té míry, že jsem se rozhodla sama lektorovat. Baví mě nabíjet lidi pozitivní energií a vidět je, jak z lekce odchází s úsměvem a dobrým pocitem, že si mákli. Je skvělé vidět jak se lidé postupně zdokonalují a zvyšují si své cíle.

Veru

Jsem Veronika, bláznivá, veselá, energická a usměvavá.

Chci procestovat svět a snad brzy. Na všech místech, které jsem zatím procestovala, je vždy něco speciálního!

Miluju jídlo a cvičím Jumping, protože je to zábavný a energický druh cvičení, kde člověk může na chvíli vypnout a přestat myslet na okolní svět. Dále zbožňuji intervaly, kruháče, TRX a vše, kde člověk může pracovat se svojí silou. K fitness cvičení mě přivedla touha dělat něco, co mě hodí do formy a přitom to nebude stereotypní záležitost. A co mě na tom tak zapálilo? To, že člověk neustále může posouvat svoje hranice výš a výš!

Veru cvičí

Jumping
Zuz

Jsem Zuz, baví mě sport, cestování, motivování ostatních, lítání v oblacích, vymýšlení nových nápadů, vzdělání ...ale jen u toho, co mě baví! Vidím výzvy everywhere. :)

Vždycky jsem chtěla rozjet GYM, tak jsem to udělala a jsem fakt ráda!

Cvičím TRX, Insanity, Bosu, Flowin protože mi to dává smysl a ráda to předávám dál pokus omyl. Dělám to proto, že vždycky odcházím úplně nabitá energií! Jinak dělám sport od mala, skupinovky/sálovky asi 8 let.

Mám ráda thajskou, korejskou, vietnamskou kuchni. A... všude dobře, ale nejradši jsem doma.