Rezervovat
menu

Mise


Jsme otevřená komunita sportovních nadšenců, která tě ráda přijme mezi sebe. Stojíme si za tím, že jde skloubit přátelskou atmosféru a profesionální přístup. Nechceme mít sály narvané k prasknutí, ale sály plné spokojených lidí, kteří budou cvičit s radostí, ne za trest.

Nejsme anonymní fitko, kde by ses schoval v davu, odcvičil si to svoje a šel domů. Nejsi pro nás číslo v rezervačním systému, ani „vy vzadu v černým triku“, ale Denisa, Matěj nebo Eva. Tvoříme komunitu sportovních nadšenců, kteří se rádi potkávají na lekcích i mimo ně a pohyb je pro ně radost.

Víme, že cítit se dobře není jen o pevnějších svalech a lepší kondičce. Zároveň ale věříme, že když tě bude trénink bavit a začneš na něj pravidelně chodit, změní to i tvůj životní styl a hlavně nastavení v hlavě. Uvidíš, že z GYMu budeš odcházet nakopnutý, spokojený, žes to dal, a s dobrou náladou.

Abychom ti k tomu mohli pomáhat a nadchli tě pro pohyb, i my na sobě pořád makáme. Všichni se pravidelně školíme a posouváme se navzájem, nejčastěji v 3DFAIQ pohybu.

Dává ti to smysl?
Tak přijď.