Informace o cookies na této stránce
Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací pro vylepšení uživatelského zážitku a vhodného cílení reklamy. Více je zde.
OMEZIT
POVOLIT
Rezervovat
menu

JE NÁS 13 A MAKÁME NA TOM S VÁMI.

Anet Denča Domi Kačí Lukáš Majda Marťa P. Marťa S. Niki Verča R. Veru S. Zuz Zuzka K. 

Anet

Cvičí od malička – prošla si gymnastickou průpravou, hrála florbal nebo házenou a v GYMu ji můžete potkávat od roku 2014. Sama o sobě říká: „Neumím moc počítat. Pletu si pravou a levou... Ideální trenér.“

Pohyb pro ni je...
Život!

Sice si s ní máknete, ale hodně se nasmějete a až nebudete moct, útěchou vám bude, že na jejích lekcích nedělají dřepy, nýbrž dřepíčky.

Mimo GYM pracuje jako IT recruiterka, běhá, chodí na jógu a tráví čas s rodinou a kamarády.

Anet cvičí

TRX

Denča

Chce na sobě pracovat, posouvat limity vlastního těla a dobře se o něj starat. Zasloužíme si totiž cítit se skvěle. Od tance se proskákala přes zumbu až k jumpingu, který ji chytl tak, že to chtěla začít předávat i dál.

Pohyb pro ni je...
Život (taky).

Na Denčiných lekcích budete pod drobnohledem, co se týče technického provedení. Po jejím jumpingu si budete ždímat trika a po funkčním tréninku na ni budete vzpomínat i několik dní po lekci.

V GYMu ji potkáte nejen na lekcích, které vede, ale prakticky každý den – sama je totiž na cvičení trochu závislá. Ale nebojte, i ona to sem tam vyvažuje kafíčkem nebo večírkem. „Všechno v rovnováze, jak má být.“

Domi

Pořád se usmívá a vy budete na jejích lekcích taky. Dokáže vás povzbudit a rozesmát, i když už budete mít pocit, že vážně nemůžete.

Pohyb pro ni je...
Energie.

A jumping láska na první skok. Odmala byla vedená k tomu, aby se hýbala a možná proto teď nedokáže ani chvíli „sedět na zadku“. Hodně běhávala, cvičila s vlastním tělem a reprezentovala školu v nejrůznějších sportovních soutěžích. A pak přišel první skon na trampolínce a už to bylo...

Když zrovna neskáče, studuje finance, čte nebo si někde dává dobré pivo s kamarády nebo rodinou.

Domi cvičí

Jumping

Kačí

Když byla malá, táta z ní chtěl mít kluka, a tak musela umět všechny sporty a to co nejrychleji. Období, kdy nesnášela tělocvik, pak vystřídalo to, kdy v pohybu našla smysl, začla se mu učit a teď učí i druhé.

Pohyb pro ni je...
Život.

„Angličáky na vydýchání? Není za co. Když můžeš, přidej si, když nemůžeš, jedeš stejně. Jacíky jsou kardio, ne slow motion.“

Lekce Kačí nejsou vůbec lehké. Má to ale svůj důvod – budete z nich odcházet silnější. Vydáte ze sebe maximum, to stejné můžete ale čekat i do ní.

Ve volném čase si ráda užívá dlouhé snídaně a ještě delší večírky. Chce procestovat svět, váže kytky a volno tráví se psy, kamarády nebo plánováním další dovolené.

Lukáš

V GYMu vede lekce od začátku roku 2017 a nejvíc ho na tom baví, jak super lidi na nich potkává.

Pohyb pro něj je...
Zábava.

Na své lekce zve slovy: „Bude sranda, u které se pořádně zapotíme a vyřádíme.“

Nikdy nepohrne šálkem dobré kávy, o kterou se hodně zajímá. Odpočinout si chodí sauny a relaxuje u vaření (a samozřejmě i konzumace výsledků).

Lukáš cvičí

Jumping

Majda

Hlavní důvod, proč cvičí: „Nechci být buček.“

Trénuje od malička, začala atletikou a postupně se na to nabalovaly sálové lekce. V GYMu je prakticky od počátku. Když musí být třeba ze zdravotních důvodů chvíli bez pohybu, je prý na pěst.

Pohyb pro ni je...
Celoživotní záležitost.

A na to, že si sem tam plete kotník s loktem nebo holeň se zápěstím, si po pár lekcích zvyknete. Slibujeme. Fakt. A až si zvyknete, začne vás plést tím, že se vlastně nejmenuje Majda, ale Markéta...

Volný čas tráví hlavně venku procházkami nebo během. Když ji chytne nějaká knížka, vstává kvůli ní klidně i v šest ráno, aby stihla aspoň kapitolu před cestou do práce. V té působí jako projektová manažerka.

Majda cvičí

TRX, Zdravá záda

Marťa P.

Cvičit začala kolem osmnáctky – na jumping postupně nabalovala i silové skupinové lekce, pak posilku a teď už si bez cvičení nedokáže představit život.

Pohyb pro ni je...
Zdroj dobré nálady.

Nejraději má, ať už v pozici instruktora nebo účastníka, funkční trénink.

Marťa se do Brna přistěhovala kvůli vysoké, hledala místo, kam bude moct chodit na jumping, a objevila GYM. Začala chodit i na TRX a další lekce a rázem se z věrné zákaznice přehoupla na druhý břeh – nejdřív jako recepční, pak jako instruktorka.

Spíš než na párty ji dostanete na pohodový pokec nebo na nějakou deskovku či kvíz. Je závislá na Netflixu a nikdy nepohrdne dobrou knížkou.

Marťa S.

Marťu potkáte vždycky s úsměvem na tváři. Jumping vyzkoušela náhodou a hned ji chytl, udělala si instruktorský kurz a už to jelo. Do GYMu šla jednou na záskok a už tu zůstala.

Pohyb pro ni je...
Dobití baterek.

Její lekce jsou postavené podle jednoduchého pravidla: Bez zpoceného trika se domů nejde. Nemusí se na ně ale bát ani žádný nováček, protože Marťa vždy vše ochotně vysvětlí – ať už přijdeš na jumping nebo se třeba potrápit s činkou.

A jestli si chceš zaskákat na oblíbenou písničku, neboj si říct!

Pracuje jako zdravotní sestra v kardiocentru. Když zrovna nemá směnu, vydává se do GYMu nebo na túry do přírody. Ráda zajde na koncert, do divadla nebo zarelaxovat do sauny.

Marťa cvičí

Jumping

Niki

Cvičení je pro ni způsob meditace a odpočinku.

Pohyb pro ni je...
Relax.

Nedá dopustit na dvě snídaně, pohyb a kávu – bez těchto tří věcí nemůže fungovat. Ví, že každý den není posvícení a cvičení přizpůsobí vašim aktuálním možnostem.

Ráda kávičkuje, procházkuje, tráví čas s kamarády a chodí za kulturou. Má spoustu cestovatelských i životních cílů. Jedním z nich bylo i lektorování, které si teď plní.

Verča R.

Ze sportů vyzkoušela snad všechno, co vás napadne – závodně plavala, učila se lézt, díky sportovní VŠ absolvovala gymnastiku nebo pětidenní túru se stanování v minus dvaceti stupních. Poznala, že pohyb je lék pro tělo i duši. Taky ale už zjistila, že gymnastka z ní nebude a omrzlé prsty bolí hůř než příjemně namožené svaly po pořádném tréninku.

Pohyb pro ni je...
Svoboda.

Hodně dbá na to, aby každá lekce měla hlavu a patu. Jejím cílem není tě zničit, ale přivést tě k tomu, abys podal maximální výkon, vše dělal správně a po lekci byl spokojený s odvedenou prací.

Jako trenérka působí už 8 let a aktuálně hraje volejbal. Miluje moře a hory. Kromě toho prodává klimatizace - ano, i na té se Zuz domluvily hned při pohovoru. Takže díky Verči si v GYMu užijete i letní lekce.

Veru S.

Od malička milovala tanec, kterému se aktivně věnovala téměř 10 let. Když pak s tancem skončila, věděla, že dlouho bez pohybu nevydrží. Na internetu viděla zmíňku o jumpingu a hned po první hodině bylo jasno.

Pohyb pro ni je...
Láska, relax, zábava.

Na jejích lekcích se nebudete nudit. Sama se popisuje: „Asi jsem trochu blázen a je třeba s tím počítat.“ Ráda si dělá ze sebe srandu a nahodile přihodí historku ze života, která ji během uplynulého týdne pobavila.

Miluje cestování, dobré jídlo a úplně nejvíc kombinaci obojího. Když je hezky, vyráží na procházky, když je hnusně sází na Harryho Pottera.

Veru cvičí

Jumping

Zuz

Ke sportu ji přivedli rodiče – začala krasobruslením, pak tenisem, basketem, následoval sportovní aerobik a na závěr k tomu přidala lakros. Když v Brně nenašla fitko, kde by byla 100% spokojená, založila si vlastní.

Pohyb pro ni je...
Životní styl.

Nejraději má flowin. A to, že ráda motivuje ostatní a „kope je do zadku, aby šli za svým snem“, platí ve fitku i mimo něj.

V zimě miluje hory a snowboard, v létě brusle a celoročně tráví nejraději čas s rodinou – Kremlou a ÓKáčkem, na které určitě v GYMu taky narazíte.

Zuzka K.

Láska k pohybu se u ní objevila už na základce. Dělala závodně aerobik a z tréninků ji prý museli dostávat násilím. Postupně se dostala k alpiningu, jehož lekce začala zanedlouho i vést. Od té doby vyzkoušela všemožné pohybové aktivity a za srdce ji nejvíc chytl jumping, který spojuje všechno, co má na pobyhu nejraději.

Pohyb pro ni je...
Generátor radosti.

Hodiny chystá tak, aby gradovaly a dokud nepoznáš její vlastní prvek nazvaný kůň, jako bys na jumpingu nikdy nebyl. A to, jak se u něj všichni tváří prý ve skutečnosti znamená, že ho milují.

Dost času tráví u hledání ideálních písniček na lekce, čtením a výletěním.

Zuzka cvičí

Jumping